LEXTRANS24

Busy comfort-bus.pl

W naszym kraju funkcjonuje bardzo wiele firm, których domeną są przewozy Polska – Anglia oraz Anglia – Polska. Wybór tej konkretnej nie zawsze należy do najłatwiejszych decyzji. Tym bardziej, że każda z nich pragnie, aby to właśnie jej oferta spotkała się z największym zainteresowaniem wśród potencjalnych Klientów. Warto więc przyjrzeć się im z bliska - poznać ich atuty, przeanalizować ofertę, sprawdzić ceny usług. Takie rozeznanie z pewnością ułatwi podjęcie ostatecznej decyzji. W tym miejscu chcielibyśmy przybliżyć Państwu charakterystykę naszej firmy oraz specyfikację oferowanych przez nas usług. Mamy nadzieję, że zaprezentowane informacje zachęcą Państwa do skorzystania z naszego doświadczenia i wiedzy, a tym samym wybrania nas jako pośrednika w Waszej bezpiecznej podróży do Anglii i z powrotem.

Przwoźnik - busydoanglii24.pl

Powody, dla których warto skorzystać z naszych usług najlepiej zobrazują trzy główne atuty naszej firmy. 
Od początku naszej działalności dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci mieli poczucie profesjonalnej obsługi, zagwarantowanej przez naszą wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowników. Dlatego też zatrudniamy tylko i wyłącznie kompetentnych kierowców, którzy wyróżniają się doskonałą znajomością tras oraz rygorystycznie przestrzegają zasad bezpieczeństwa na drogach. Ich zadaniem jest czuwać nad Państwa bezpieczeństwem w czasie podróży. Przed każdym wyjazdem w dłuższą trasę są oni wypoczęci i gotowi do pokonywania nawet kilkutysięcznych odcinków drogi. Możecie być Państwo pewni, że wybierając nasze busy, podróż na trasie Anglia – Polska oraz Polska – Anglia przebiegnie bez najmniejszych problemów. Zadbają o to nasi profesjonalni kierowcy.

busyanglia.pl

Flota - busyanglia.pl

Niezawodna flota pojazdów
Każdy nasz bus, pokonujący setki kilometrów w relacji Anglia – Polska – Anglia, jest poddawany systematycznym kontrolom technicznym. Regularne wizyty w stacjach diagnostycznych oraz sprawdzanie stanu pojazdów we własnym zakresie, przez doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, daje nam pewność, że podróż busem będzie w pełni bezpieczna. 

Ponadto zapewniamy, że przebiegnie ona w bardzo komfortowych warunkach. Jeśli zatem pragniecie Państwo dotrzeć w wybrane przez siebie miejsce wygodnym, w pełni bezpiecznym pojazdem, a celem Waszej podróży jest Anglia, nasz bus z pewnością nie zawiedzie Państwa oczekiwań.
Atrakcyjne ceny

busy vlc.pl

Bus do Anglii - vlc.pl

Naszym celem było opracowanie oferty, która usatysfakcjonuje Państwa również w kwestii finansowej. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby ceny świadczonych usług kształtowały się na racjonalnym poziomie. Tym samym mamy przyjemność zaoferować Państwu tanie przejazdy do Anglii i w relacji powrotnej. 

Czyniąc nas pośrednikiem w podróży, zyskujecie Państwo także możliwość skorzystania z wielu ciekawych promocji. Dla stałych Klientów i grup zorganizowanych udzielamy 10% rabatu. 

Mamy nadzieję, że powyższe atuty firmy vlc.pl okażą się silnym argumentem za skorzystaniem z naszej oferty. Jeśli wzbudzi ona Państwa zainteresowanie, prosimy o kontakt. Decydując się na przejazdy naszymi busami, możecie być Państwo pewni, że dowieziemy Was pod wskazany adres bezpiecznie, w pełnym komforcie i co również istotne – po niezwykle atrakcyjnej cenie.