LEXTRANS24

trasport towarowy do Anglii

Rozwiązani przygotowane do realizacji najtrudnieszych zleceń transportowych w tym przesyłek wielkogabarytowych, 

oferty przewozów autobusowych

Nasze autobusy są czystsze i bardziej oszczędne niż kiedykolwiek, bez utraty komfortu i bezpieczeństwa. 

Przewozy do Holandii

Dzięki naszej szerokiej ofercie usług dla busów i autokarów oraz naszym rozwiązaniom transportowym, które są dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Busy do Holandii to częsty środek lokomocji dla Polaków podróżujących do pracy

przewóz przesyłek z Polski

Transportery

Niezawodne ciężarówki i pojazdy użytkowe, które są idealnie dopasowane do Twoich potrzeb transportowych.

autobusy z Polski

Autobusy

Nasza  gama klientów oferujących produkty, usługi oraz rozwiązania, których potrzebujesz do wszystkiego, co przyniesie przyszłość. 

transport busami z Polski

Busy

Potęga doświadczenia, to nie sny o potędze - skupiamy najlpeszych

Podróżuj Busem

Czy chcesz skonsultować się z przewoźnikiem, aby uzyskać więcej informacji na temat wszystkich usług i rozwiązań dostępnych dla pasażerów? Nasi klienci są do  Twojej dyspozycji i  czekają  z niecierpliwością na rozmowę z Tobą.

Twoje pomysły, nasze rozwiązania

Wspieramy lokalne firmy świadczące usługi transportowe, 

To nie są zwykłe busy to są Twoje busy !!

Pozwól się zainspirować mnóstwem dostępnych opcji i pojazdów. Pasażerowie i klienci będą pod wrażeniem dostosowanych rozwiązań sprzętowych. Od ekskluzywnych miejsc VIP po salonowe idealne dopasowanie. Funduj swoim klientom innowacyjne systemy rozrywki i stylowe rozwiązania. Spełniamy nawet najbardziej dziwaczne życzenia specjalne.

Komfortowe wyposażenie

Komfortowe fotele

Nie ma kompromisów jeśli chodzi o jakość i wygodę. Nie musisz więc korzystać z absolutnego połączenia autobusowego z komfortowo rozmieszczonymi wysokiej jakości siedzeniami, w tym praktycznymi uchwytami na napoje, podłokietnikami i portami USB.

Obrazefekty wizualne

Efekty świetlne

Specjalny projekt oświetlenia z optyką gwieździstego nieba nadaje wnętrzu autobusu wyjątkowy charakter. Do 20 gwiazdek na element można włączać i wyłączać za pomocą pilota z fotela kierowcy, a ich kolor i natężenie światła można dostosować do indywidualnych upodobań, wybierając różne opcje programowania.

wygodne dodatki w busach

On-board kitchen

Czy chciałbyś  być rozpieszczany małymi posiłkami i napojami orzeźwiającymi, nawet będąc w ruchu? Kuchnia na pokładzie busów jest wyposażona we wszystkie urządzenia potrzebne do spełnienia osobistych wymagań, od lodówki  po ekspres do kawy.

Przewóz towarów oraz paczek

Poznaj możliwości w zakresie przewozu towarowego oraz paczek z Polski do najdalszych, zakątków Europy. Poznaj limity oraz przepisy prawa wynikające z prawa polskiego oraz europejskiego

Poznaj

Automatyzacja procesów w transporcei osobowym to przyszłość tej gałęzi usług

Poznaj technologię, aspekty prawne  wspierające procesy automatyzacji usług w transporcie osobowym, towarowym oraz przewozie przesyłek.

Indywidualnie przygotowane busy do zadań specjalnych

Wiele z firm które znajdziesz na naszej stronie posiada indywidualnie przygotowane busy do zadań specjalnych. Znajdziesz tu pojazdy przygotowane do przewozu paczek lub przewozu zwierząt na długich odległościach.

Zobacz więcej